Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu

Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu 0 552 860 76 10

Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu eğitimi artık bütün işe başlayanların olmazsa olmazı. Sizde güvenli bir yerden sertfikanızı almak istiyorsanız hemen Yeni Uzman Akaddemi’yi arayıp bilgi alın.

Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu, İş Güvenliği Kursu / İzmir İşyeri Hekimliği Kursu
Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu

İzmir’de Hijyen Belgesi Kursu

Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu eğitimlerine Yeni Uzman Akademi ile katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi olarak sizlere hijyen konusunda kaliteli eğitimler sunar. Kursları profesyonel eğiticilerin rehberliğinde düzenler.

Hijyen, sağlığın korumasında ve sınırlarında büyük bir yapıya sahiptir. Gerek günlük hayatta, iş ortamlarında hijyen kurallarına uygun davranmak gereklidir. Sağlığımızı korumak ve hijyen standartlarını sağlamak için zorunludur. Bu nedenle hijyen konusunda bilinçlenmek oldukça önemlidir.

Online eğitimlerimize katılarak hijyen konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olabilirsiniz. Eğiticilerimiz, kapsamlı bir sunum ile gerekli olan her bilgiyi aktarır.

Kaliteli eğitimlerimiz ile hijyen konusunda bilinçlenmenizi sağlar. Böylelikle kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için önemli bir adım atmış olursunuz.

Toplu kayıtlara özel ücretlerimiz ile eğitimlere katılabilirsiniz. Bu sayede, iş hayatınızda hijyen konusunda gerekli eğitimleri alabilirsiniz. Böylece kurumunuzda hijyen standartlarını daha da yükseltebilirsiniz.

Hijyen Ne Demektir?

Fransızca kökenli bir sözcüktür. Sağlık bilgisi olarak dilimize yerleşmiştir. Hijyen, sağlık bilimi olarak da adlandırılır. sağlığa zararlı şeylerden korumak amacıyla alınmış bütün temizlik önlemleridir.

Hijyen Belgesi Kursu Yeni Uzman Akademi’de

Emniyetevler İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Kursu alanında birçok eğitim düzenliyoruz. Bu eğitimlerin öne çıkanlarından biri de Hijyen Belgesi Kursudur. Türkiye’nin her yerinden online derslerimize katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi’de;

Genel Hijyen Belgesi Kursu

Kuaför ve güzellik merkezlerinde çalışanlar için Hijyen Belgesi Kursu

Gıda ve Su Hijyen Belgesi Kursu eğitimleri düzenlenir.

Kimler Eğitim Alabilir?

Hijyen Belgesi Kursu, herkesçe alınması gerekli bir eğitimdir. Çünkü hijyen herkes için her an gereklidir. Ülkemizde birçok iş alanında çalışanlar için de Hijyen Belgesi Kursu zorunludur.

Ayrıca eğitime katılmak için okur –yazar olmak yeterlidir. Herhangi mezuniyet durumu aranmamaktadır.

  • Gıda üretim ve perakende iş yerleri
  • İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri.
  • Kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve pirsing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları ve benzeri yerler.
  • Otel, motel, pansiyon ve misafirhane gibi yerlerde çalışanlar

Hijyen Belgesi Kursu almaları zorunludur.

Eğitimler Nasıl Düzenlenir?

Emniyetevler Hijyen Belgesi Kursu eğitimleri en az sekiz saattir. Kursiyerlerin iş alanlarına göre eğitim saati artırılabilir. Yeni Uzman Akademi’de Hijyen Belgesi Kursu çevrimdışı, çevrimiçi ve yüz yüze olarak yapılır. Yani katılımcılarımıza eğitimlere katılabilmeleri için üç farklı seçenek sunuyoruz.

Sertifikamı Nasıl Alabilirim?

Eğitimlerinizi tamamlayın. Sertifikanızı “e- devlet” programından görüntüleyin. Üstelik QR kodu ile sertifikanızı sorgulayabilirsiniz.

Eğitimlere Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Yeni Uzman Akademi Hijyen Belgesi Kursu kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Kurumlarımıza bizzat başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca online kayıt yaptırmanız da mümkün. Bizlere Jivo ve WhatsApp programlarından ulaşabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi ile hemen iletişime geçin avantajlı kayıtlarımızdan yararlanın.

Kurumlara özel eğitim ücretlerimizden de yararlanabilirsiniz. Eğitimlerimize çevrimdışı veya çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Ayrıca yüz yüze eğitim de alabilirsiniz. Yüz yüze eğitimi kurumlarımızda alabileceğiniz gibi iş yerinizde de gerçekleştiriyoruz.

İş Güvenliği Kursu alanında Yeni Uzman Akademi öncü kuruluştur. İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşireliği eğitimleri düzenler.

Yüksekte Çalışma eğitimi, Yangın eğitimi, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu eğitimleri için de yine Yeni Uzman Akademi’ye başvuru yapabilirsiniz.

Eğitimde kalite ve güven arıyorsanız Yeni Uzman Akademi sizi bekliyor. Kaliteli eğitim uygun fiyatlar Yeni Uzman Akademi Hijyen Belgesi Kursu ile sizleri bekliyor.

Hemen Arayın