Devrek İşyeri Hemşireliği İSG Kursu

Devrek Yeni Uzman Akademi İşyeri Hemşireliği İSG Kursu 0 552 860 76 10

Devrek İşyeri Hemşireliği İSG Kursu , işyeri hekimliği kursu, A,B,C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursu almak istiyorsanız Yeni Uzman Akademi’yi arayabilirsiniz. Türkiye’nin heryerinden bir bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Devrek İşyeri Hemşireliği İSG Kursu, İş Güvenliği Kursu / İzmir İşyeri Hekimliği Kursu
Devrek İşyeri Hemşireliği İSG Kursu

Tercihiniz Yeni Uzman Akademi Olsun

DSP Kursu olan Yeni Uzman Akademi’de eğitim alabilirsiniz. İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu eğitimlerinde sektörün en iyisi olan Yeni Uzman Akademi yeni eğitim dönemine 10 yılı aşkın bir tecrübe ile giriş yapıyor. Üstelik tam 7 ilde ve 8 farklı kurumla eğitimler düzenliyor. Siz de Yeni Uzman Akademili olun ve başarıyı yakalayın. Başarıya ulaşmak artık çok daha kolay. Çünkü Türkiye’nin her yerinden Yeni Uzman Akademi Kursu programlarına katılabilirsiniz.

Diğer Sağlık Personeli Kursu Programlarına Kimler Katılabilir?

Mevzuatlarda ve İş Güvenliği Kanununda İşyeri Hemşireliği, Diğer Sağlık Personeli (DSP) olarak yer alır. İşyeri Hemşireliği İSG Kursu eğitimlerine kimlerin katılacağı da yine bahsettiğimiz kanun ve mevzuatlarda yer alır.

Hemşireler

Acil Tıp Teknisyenleri (ATT)

Çevre Sağlığı Teknisyenleri

Sağlık Memurları ( Bölümü mezunları)

Yeni Uzman Akademi’de bakanlık onaylı eğitim alabilirler.

Eğitimler Nasıl Gerçekleşir?

Yeni Uzman Akademi’de İşyeri Hemşireliği İSG Kursu eğitimleri 16 gün ( 90 saat)’dür. İlk olarak 8 gün çevrimdışı eğitimler gerçekleştirilir. Çevrimdışı eğitimlere dilediğiniz saatte katılım sağlayabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi uzaktan eğitim sekmesi ile derslere bağlanılır. Her İşyeri Hemşireliği İSG Kursu katılımcımız kendisine ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme bağlanır.

Sonraki 8 gün ise online olarak gerçekleştirilir. Çevrimiçi dersler Yeni Uzman Akademi’de iki farklı seansla gerçekleştirilir. İşyeri Hemşireliği İSG Kursu katılımcıları hangi seansta derslere katılacağını kendileri belirler.

Sınavlarda Başarı İçin Yeni Uzman Akademi’yi Seçin

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından ÖSYM tarafından İSG Sınavları gerçekleştirilir. İşyeri Hemşireliği İSG Kursu programlarımıza katılanlara 50 soru sorulur. Başarılı sayılmak için de en az 30 soruya doğru cevap vermek gereklidir. Yeteli doğru sayısına ulaşanlar ( en az60 puan alanlar) başarılı sayılır. Bakanlıkça düzenlenmiş sertifikalarını aldıktan sonra da DSP olarak göreve başlarlar.

Nerelerde Çalışabilirim?

Her Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin (OSGB) Diğer Sağlık Personeli çalıştırma zorunluluğu vardır. Haliyle OSGB firmalarında çalışabilirsiniz. Ayrıca iş yerlerinin İSG birimlerinde de iş hayatınıza adım atabilirsiniz. İşyeri Hemşireleri görev yerlerinde işyeri hekimleri ile birlikte çalışırlar. Bahsettiğimiz yerlerin yanı sıra;

İnşaatlar,

Madenler,

Metal sanayi işletmeleri,

Kimyasal madde üretim alanlarında da görev alabilirler.

Çalışma Süreleri Nasıl Hesaplanır?

İşyeri hemşireleri işyerinin çalışan sayısına göre görev yaparlar.

  • Personel sayısı 10-49 arası olan işyerlerinde kişi başı ayda en az 10 dakika,
  • Çalışan sayısı 50-249 olan işyerlerinde kişi başı ayda en az 15 dakika
  • Çalışan sayısı 250’den fazla olan işyerlerinde kişi başı ayda en az 20 dakika görev yaparlar.

İşte Size Yeni Uzman Akademi Olmak İçin Birkaç Neden

Her yerden eğitimlerimize online katılabilirsiniz.

Devrek İşyeri Hemşireliği İSG Kursu eğitimlerimiz bakanlık onaylıdır.

Türkiye’nin en uygun eğitim ücretleri yine Yeni Uzman Akademi’dedir.

Kaliteli ders kaynakları için ücret ödemeniz gerekmez.

WhatsApp ve Telegram ders çalışma grupları

Ücretsiz ISO sertifikası eğitimleri

Online soru çözüm kampları

Profesyonel eğiticiler ve eğitim danışmanları da sizler için Yeni Uzman Akademi’de.

Yeni Uzman Akademi’ye Nasıl Kayıt Olabilirim?

Web sayfamızda bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ya da WhatsApp ve Jivo destek programları ile iletişime geçebilirsiniz. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, Diyarbakır veya İzmir’de bulunan kurumlarımızı da ziyaret edebilirsiniz. Kısacası siz her zaman ve her yerden Yeni Uzman Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın