Devrek Hijyen Kursu

Devrek Hijyen Kursu 0 552 860 76 10

Devrek Hijyen Kursu almak için kalite ve güvenirliğin adresi olan Yeni Uzman Akademi’desiniz. Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği uzmalığı kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, hijyen kursu, temel isg kursu, mesleki eğitimler  veriyoruz. Hemen Yeni Uzman Akademi’yi arayın, fırsatları kaçırmayın.

Devrek Hijyen Kursu, İş Güvenliği Kursu / İzmir İşyeri Hekimliği Kursu
Devrek Hijyen Kursu

Yeni Uzman Akademi’de Profesyonel Eğitimler

Hijyen Kursu eğitimlerine Yeni Uzman Akademi ile katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi olarak sizlere hijyen konusunda kaliteli eğitimler sunar. Kursları profesyonel eğiticilerin rehberliğinde düzenler.

Hijyen, sağlığın korumasında ve sınırlarında büyük bir yapıya sahiptir. Gerek günlük hayatta, iş ortamlarında hijyen kurallarına uygun davranmak gereklidir. Sağlığımızı korumak ve hijyen standartlarını sağlamak için zorunludur. Bu nedenle hijyen konusunda bilinçlenmek oldukça önemlidir.

Online eğitimlerimize katılarak hijyen konusunda gerekli bilgi ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Eğiticilerimiz, kapsamlı bir içerik sunarak, hijyen konusunda gerekli olan her türlü yazıcıyı size aktarmaktadır .

Kaliteli eğitimlerimizle hijyen konusunda bilinçlenebilirsiniz. Böylelikle kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için önemli bir adım atmış olursunuz.

Toplu kayıtlara özel ücretlerimiz ile eğitimlere katılabilirsiniz. Bu sayede, iş hayatınızda hijyen konusunda gerekli eğitimleri alabilirsiniz. Böylece kurumunuzda hijyen standartlarını daha da yükseltebilirsiniz.

Hijyen Nedir?

Hijyen Fransızca kökenli bir sözcüktür. Sağlık bilgisi olarak dilimize yerleşmiştir. Hijyen, sağlığa zarar verebilecek durumlardan ya da ortamlardan, insanları korumak amacıyla alınmış bütün temizlik önlemleridir.

Hijyen Kursu Yeni Uzman Akademi’de

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Kursu alanında birçok eğitim düzenliyoruz. Bu eğitimlerin öne çıkanlarından biri de Hijyen Kursudur. Türkiye’nin her yerinden online derslerimize katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi’de;

Genel Hijyen Kursu

Kuaför ve güzellik merkezlerinde çalışanlar için Hijyen Kursu

Gıda ve Su Hijyen Kursu eğitimleri düzenlenir.

Eğitimlere Kimler Katılmalıdır?

Devrek Hijyen Kursu, herkesçe alınması gerekli bir eğitimdir. Çünkü hijyen herkes için her an gereklidir. Ülkemizde birçok iş alanında çalışanlar için de Hijyen Kursu zorunludur.

Ayrıca eğitime katılmak için okur –yazar olmak yeterlidir. Herhangi mezuniyet durumu aranmamaktadır.

  1. Gıda üretim ve perakende iş yerleri.
  2. İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli suların üretimini yapan iş yerleri.
  3. Kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve pirsing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları ve benzeri yerler.
  4. Otel, motel, pansiyon ve misafirhane gibi yerlerde çalışanlar Hijyen Kursu almaları zorunludur.

Eğitimler Nasıl Düzenlenir?

Devrek Hijyen Kursu eğitimleri en az sekiz saattir. Kursiyerlerin iş alanlarına göre eğitim saati artırılabilir. Yeni Uzman Akademi’de Hijyen Kursu çevrimdışı, çevrimiçi ve yüz yüze olarak yapılır. Yani katılımcılarımıza eğitimlere katılabilmeleri için üç farklı seçenek sunuyoruz.

Sertifikamı Nasıl Alabilirim?

Eğitimlerin tamamlanmasının ardın Hijyen Kursu sertifikanızı “e- devlet” programından alabilirsiniz. Üstelik QR kodu ile sertifikanızı sorgulatabilirsiniz.

Eğitimlere Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Yeni Uzman Akademi’de Hijyen Kursu almak için öncelikle kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gereklidir. Kurumlarımıza bizzat başvuru yapabilirisiniz. Ayrıca online kayıt yaptırmanız da mümkün. Bizlere Jivo ve WhatsApp programlarından ulaşabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi ile hemen iletişime geçin avantajlı kayıtlarımızdan yararlanın.

Hemen Arayın