Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursu

Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursu 0 552 860 76 10

Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursunu en kaliteli ve güvenilir bir yerden almak almak sizinde hakkınız. Hemen Yeni Uzman Akademi’yi arayın, eğitimlerimiz hakkında bilgi alın. Başta A,B,C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursu olmak üzere işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, hijyen kursu, temel isg kursu ve mesleki eğitim sertifikaları vermekteyiz. Arayın, erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın.

Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursu, İş Güvenliği Kursu / İzmir İşyeri Hekimliği Kursu
Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursu

Yeni Uzman Akademi’de C Sınıfı İSG Kursu

Devrek C Sınıfı İSG Uzmanlığı Kursu, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak isteyenler için ideal bir eğitim programdır. Yeni Uzman Akademi, bu önemli kursu tamamen uzak eğitim yöntemleriyle gerçekleştirir. Bakanlık onaylı olmasıyla da güvenilirliğini kanıtlamış bir programdır.

Kursa katılan her öğrenci, kaliteli ders kaynakları ile desteklenir. Üçlü kitap seti, bunların sadece bir tanesidir. Ayrıca dijital ders kaynakları da kursun bir parçasıdır. Bu kaynaklar, öğrencilerin istedikleri zaman derslere ulaşmalarını sağlar.

Kursun bir diğer önemli özelliği ise online soru çözüm kampı gerçekleştirmesidir. Öğrenciler, çevrimiçi olarak gerçekleştikleri bu kamp sayesinde soru çözme fırsatı bulurlar. Ayrıca, C Sınıfı İSG Kursu katılımcıları her zaman video derslerine erişim sağlayabilirler. Bu sayede, dersleri tekrarlamak istediklerinde her zaman ulaşabilirler.

Eğitimlere Nasıl Kayıt Olabilirim?

İzmir Yeni Uzman Akademi’ye gelerek veya bizi arayarak online C Sınıfı İSG Kursu kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimler Nasıl Gerçekleştirilir?

Yeni Uzman Akademi’de sürdürülen C Sınıfı İSG Kursu programı, 220 saattir. Bakanlık tarafından onaylanmıştır. Bu süre içinde, kapsamlı bir eğitim verilir ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmaları sağlanır.

Eğitimin ilk bölümü, çevrimdışı olarak 81 saatlik bir eğitimi kapsar. Bu derslere her zaman ulaşabilirsiniz. Başka bir deyişle, dersler belirli saatler arasında sıkıştırılmış bir programla sunulmaz; alıcılar derslere her zaman katılabilirler.

Sonraki bölümde ise 99 saat online yapılır.  Bir günde en fazla 6 saat olarak gerçekleştirilir. İş güvenliği kursuna katılan öğrenciler, canlı derslere 09.00 ile 15.00 saatleri arasında katılabilirler. Ayrıca 15.00 ile 21.00 saatleri arasında da programlarımız mevcuttur. Kursa kayıt olanlar, hangi seansla eğitime gireceklerini kayıt sırasında belirtmelidirler.

Son kısım ise staj eğitimleridir. 40 saattir ve her ilde gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Uzman Akademi C Sınıfı İSG Kursu katılımcılarını bu konuda yönlendirmektedir. Ayrıca 7 farklı ilde bulunan 8 farklı eğitim kurumumuzda da uygulamalı eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Bölüm Mezunları C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Alabilir?

Fen fakültelerinin moleküler biyoloji ve genetik, fizik, kimya, biyoloji bölümleri mezunları

Mimarlık fakültesi mezunları

Mühendislik fakültesi mezunları

Güzel sanatlar fakültelerinin iç mimarlık bölümü mezunları

Meslek yüksek okullarının İSG bölümü mezunları C Sınıfı İSG Kursu alabilirler.

Kayıtta Hangi Evraklar İstenmektedir? 

Kimlik

Diploma

İSG Kursu başvuru formu gerekli olan evraklardır.

İSG Sınavı Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Sınavı ÖSYM tarafından yılda iki defa düzenlenir. C Sınıfı İSG Kursu alanların da bu sınava girmeleri gerekir. Sınav 50 sorudan oluşur. Başarılı sayılmak için en az 35 soruya doğru cevap verilmelidir. Her sorunun doğru cevabı 2 puan olarak hesaplanır.

Bir defaya mahsus C Sınıfı İSG Kursu alanlar sınavı kazanana kadar sonraki sınavlara başvuru yapabilirler. Sınavda başarılı olanlar ise öncelikle İSG Katip üzerinden belge başvurusu yapmalıdırlar. Sonrasında ise sertifika ücretini yatırmalıdırlar. Sertifikasını alanlar C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak göreve başlayabilirler.

C Sınıfı İSG Uzmanları Nerede Çalışırlar?

Az tehlikeli iş yerlerinde görev alabilecekleri gibi ihtiyaç nedeni ile tehlikeli sınıftaki iş yerlerinde de görev alabilirler.

Okul, büro, perakende iş yerleri, az tehlikeli iş yerlerine örnek olarak verilebilir.

Ayakkabı, mobilya, deterjan, et üretimi, diş muayeneleri de tehlikeli sınıfa örnek olarak verilebilecek iş yerleridir.

  1. Az tehlikeli sınıfta yer alanlarda, çalışan başına ayda en az 10 dakika
  2. Tehlikeli sınıfta yer alanlarda ise, çalışan başına ayda en az 20 dakika

Siz Henüz Yeni Uzman Akademili Olmadınız Mı?

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı C Sınıfı İSG Kursu arıyorsanız Yeni Uzman Akademili olmalısınız. Türkiye’nin en uygun ücretli İş Güvenliği Kursu programları Yeni Uzman Akademi’dedir.

Profesyonel eğitici kadrosu

Taksitli ödeme imkanı

Kaliteli ders kaynakları

ISO sertifika eğitimleri

Soru çözüm kampları

İşe yerleştirme konusunda rehberlik çalışmaları

Saha eğitimleri sadece Yeni Uzman Akademi’dedir. Kalite ve güvenin buluştuğu Yeni Uzman Akademi’de yeni eğitim dönemi kayıtları son hız devam ediyor. Siz de hemen kayıt olun avantajlardan yararlanın.

Hemen Arayın